Державна екоекспертиза та дозвільна діяльність

Державна екоекспертиза та дозвільна діяльність

Національний університет “Львівська політехніка” запрошує на навчання за спеціалізацією “Державна екоекспертиза та дозвільна діяльність”, на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр”.

Поступати на навчання можуть будь-які особи, що здобули ОКР “Бакалавр”!

Після закінчення навчання студенти отримають диплом європейського зразка за стандартом Болонського процесу “TUNING-AHELO” з додатком перекладеним англійською мовою.

Вартість навчання: 8450 грн./рік.

Є можливість навчання за державні кошти, кількість державних місць буде відома в кінці вступної компанії.

Тривалість навчання: 1,5 роки.

Спеціалізація “Державна екоекспертиза та дозвільна діяльність” орієнтована на підготовку фахівців, які працюють у дозвільної політики держави та ліцензування. Фахівці, які здобули освіту за спеціалізацією “Державна екоекспертиза та дозвільна діяльність” зможуть працювати на державних посадах, призначених для видачі дозволів та ліцензування, здійснювати консультування у даній сфері та формувати документацію для проходження дозвільних та ліцензійних процедур.

навчання в НУ Львівська політехніка
навчання в НУ Львівська політехніка

Випускники із кваліфікацією магістр з публічного управління та адміністрування за спеціалізацією державна екоекспертиза та дозвільна діяльність можуть займати такі посади: менеджер (управитель) у сільському, мисливському, лісовому та водному господарстві; менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку; інженер з охорони навколишнього середовища; інженер з природокористування; інженер з охорони природних екосистем; фахівець з екологічної освіти; викладач вищого навчального закладу; фахівець з управління природокористуванням; фахівець з розміщення продуктивних сил та регіональної економіки.

Для того, щоб поступити на навчання за спеціалізацією “Державна екоекспертиза та дозвільна діяльність” необхідно подати відповідну заяву у 219 аудиторію 35-го навчального корпусу НУ “Львівська політехніка”. Заяву можна подавати протягом місяців травень-червень 2016 р.

35-ий навчальний корпус НУ “Львівська політехніка” розташований за адресою: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 130.

Посилання на сайт Приймальної комісії НУ “Львівська політехніка”: http://www.lp.edu.ua/node/479

Адреса Приймальної комісії НУ “Львівська політехніка”: вул. Степана Бандери, 12, м. Львів, 79013; Головний корпус к.101

Номери телефонів Приймальної комісії НУ “Львівська політехніка”:

+38 (032) 258-25-37
 +38 (032) 258-22-65

Національний університет “Львівська політехніка” – один із найстаріших ВНЗ в Україні. Заклад протягом усієї своє історії непохитно входить в ТОП 10 кращих університетів України і в ТОП100 кращих університетів Європи.

Навчання здійснюватиметься на базі кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В.Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» (Адреса: м. Львів, вул. Генерела Чупринки, 130)

Телефони для довідок в Інституті екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В.Чорновола

  • (032) 2583218; (032) 2583216 (деканат базової вищої освіти);
  • (032) 2583214 (деканат повної вищої освіти);

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів (ПЕЕТ)

  • +38 (032) 238-93-57, 0975274018 (завідувач кафедри)
  • +38 (032) 258-91-76 (викладацька)
  • +38 (032) 258-91-93 (методичний кабінет)

Publisher: Team EPMPD 

28.05.2016 

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля відмічені *

Можна використовувати наступні HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності запрошує на навчання студентів за напрямом "Товарознавство і торговельне підприємництво" (м. Львів)