Економіка

Економіка

Спеціальність “Економіка” – навчально-науковий напрям, який базується на теоретичних та прикладних концепціях про економічні явища, процеси та системи, а також закономірності на яких грунтується сучасні уявлення про економіку.

Слово “Економіка” походить від давньогрецьких слів οἶκος, oíkos – «дім» та νόμος – «закон», що дослівно перекладається як “ведення господарства”. Сучасне тлумачення економіки набагато ширше і включає мікро- макроекономіку, політичну економію, фінанси, державне регулювання та багато іншого.

Національний університет “Львівська політехніка” здійснює набір студентів за напрямом “Економіка”!!!

Економіка
Економіка

Приймальна комісії НУ “Львівська політехніка” працює з 04 липня по 07 серпня (розклад роботи: понеділок -п’ятниця – 9:00-13:00, 14:00-18:00; субота – 9:00-13:00; неділя – вихідний) та з 08 серпня по 31 серпня (розклад роботи: понеділок -п’ятниця – 9:00-13:00; 14:00-18:00; субота, неділя – вихідні). Приймальна комісія працюватиме у головному корпусі НУ “Львівська політехніка” (Львів, вул. Степана Бандери, 12).
Для абітурієнтів, які поступають на перший курс (стаціонар) необхідно подати документи з 04 липня по 07 серпня!!!
Важливо!!! Абітурієнти можуть подати заяву в електронній формі на сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua

НУ “Львівська політехніка” також готує магістрів за напрямом “Публічного управління та адміністрування” за такими спеціалізаціями:

Publisher: Team EPMPD  

Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля відмічені *

Можна використовувати наступні HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності запрошує на навчання студентів за напрямом "Товарознавство і торговельне підприємництво" (м. Львів)