Наукові статті Ільницької-Гикавчук Галини Ярославівни

Кандидат економічних наук, доцент Ільницька-Гикавчук Галина Ярославівна.

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ТОРГІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Ефективний розвиток підприємств торгівлі значною мірою залежить від стану економічної безпеки підприємств, на який негативно впливають різноманітні ризики і загрози, зокрема політичні, фінансові, технічні, соціальні, екологічні тощо. Моніторинг і контроль цих загроз дозволить підприємствам торгівлі утриматися на ринку і ефективно розвиватися.

Переглянути роботу “ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ТОРГІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА”

ОСОБЛИВОСТІ ОБЛІКУ В ТОРГІВЛІ

Торгівля – це господарська діяльність, пов’язана з реаліза¬цією товарів. Торгова діяльність може здійснюватись у сферах роздрібної та оптової торгівлі, а також у сфері громадського харчування. Для ведення торгової діяльності суб’єкт господарювання повинен мати свідоцтво про державну реєстрацію, дозвіл на розміщення об’єкта торгівлі, ліцензію (якщо продаються товари, які підлягають ліцензуванню, наприклад, тютюн, алкогольні напої), торговий патент, документи на товар.

Переглянути роботу “ОСОБЛИВОСТІ ОБЛІКУ В ТОРГІВЛІ”


ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ В РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ

Роздрібна торгівля – це сфера підприємницької діяльності з реалізації товарів або надання послуг на підставі усного чи письмового договору купівлі-продажу безпосередньо кінцевим споживачам для їх власного некомерційного використання.
Підприємства роздрібної торгівлі перебувають переважно на спрощеній системі оподаткування, яка передбачає зниження податкового навантаження та стимулювання малого підприємництва. Така система може застосовуватися як юридичними, так і фізичними особами, які повинні зареєструватися платниками єдиного податку за умови відповідності певним умовам.

Переглянути роботу “ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ В РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ”


Publisher: Team EPMPD  

Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля відмічені *

Можна використовувати наступні HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності запрошує на навчання студентів за напрямом "Товарознавство і торговельне підприємництво" (м. Львів)