Подати електронну заяву на вступ до ВНЗ

Україна потроху освоює інноваційні технології, які з кожним роком все більше і більше пронизує всі галузі життя держави. Освіта також відноситься до сфер, в якій активно починають застосовувати сучасні системи ведення електронного обліку. Однією із грандіозних новацій такого типи являється те, що абітурієнти можуть подати електронному заяву на вступ до ВНЗ і тим самим уникнути бюрократичних проблем, не стояти у чергах і не переживати за те, що деякі обов’язкові документи забули вдома…

Тепер усе це минуле. В Україні активно працює єдиний сервіс подання електронних заяв. Проте як і будь-яка вагома державна новація мало хто знає як її використати у своєму житті. Часто чую, що абітурієнти не знають як подати електронну заяву, де її подавати, чи можна з одного сайту подати одну заяву в усі ВНЗ?

Так от! Все дуже просто, будь-який абітурієнт, який склав ЗНО може подати 15 електронних заяв у будь-які ВНЗ які забажає!… Все можна зробити на одному сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua/. Це державна система подання електронних заяв до ВНЗ. Вам необхідно перейти на даний сайт і зареєструватись як абітурієнт..Після цього зі свого електронного кабінету на цьому сайті, Ви можете подавати електронні заяви..

Детальна інструкція є тут: http://ez.osvitavsim.org.ua/instruction.php

Якщо у Вас є питання – пишіть у коментарях, або перейдіть за посиланням http://ez.osvitavsim.org.ua/faq.php, можливо Ваше питання вже хтось задав і на нього відповіли.

Успіхів!


Publisher: Team EPMPD  

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля відмічені *

Можна використовувати наступні HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>