Публічне управління та адміністрування

Публічне управління та адміністрування

Публічне управління та адміністрування – це освітній і науковий напрям, який передбачає навчання та наукові дослідження у сфері державного управління, контроль, регуляторної політики. Фахівців, які здобудуть освіту за напрямом “Публічне управління та адміністрування” зможуть займати державні посади, формувати стратегію публічного управління, виконувати функції державних радників, бути відповідальними при реалізації дозвільної політики держави.

Національний університет “Львівська політехніка” здійснює набір студентів за напрямом “Публічне управління та адміністрування”!!!

Конкурсні предмети:

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Іноземна мова або Географія або Історія України (Уточнити у Приймальній комісії)

Посилання на конкурсні предмети на сайті НУ “Львівська політехніка”: http://old.lp.edu.ua/sites/default/files/addit5.pdf

Публічне управління та адміністрування
Публічне управління та адміністрування

Приймальна комісії НУ “Львівська політехніка” працює з 04 липня по 07 серпня (розклад роботи: понеділок -п’ятниця – 9:00-13:00, 14:00-18:00; субота – 9:00-13:00; неділя – вихідний) та з 08 серпня по 31 серпня (розклад роботи: понеділок -п’ятниця – 9:00-13:00; 14:00-18:00; субота, неділя – вихідні). Приймальна комісія працюватиме у головному корпусі НУ “Львівська політехніка” (Львів, вул. Степана Бандери, 12).
Для абітурієнтів, які поступають на перший курс (стаціонар) необхідно подати документи з 04 липня по 07 серпня!!!
Важливо!!! Абітурієнти можуть подати заяву в електронній формі на сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua

НУ “Львівська політехніка” також готує магістрів за напрямом “Публічного управління та адміністрування” за такими спеціалізаціями:

Publisher: Team EPMPD  

Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля відмічені *

Можна використовувати наступні HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності запрошує на навчання студентів за напрямом "Товарознавство і торговельне підприємництво" (м. Львів)