Вартість навчання: “Підприємництво, торгівля і біржова діяльність”

Національний університет “Львівська політехніка” запрошує на навчання за напрямом “Підприємництво, торгівля і біржова діяльність”.

Вартість навчання складає 7000 грн./рік.

У 2016 РОЦІ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВИДІЛИЛО 12 ДЕРЖАВНИХ МІСЦЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ”!!!

Дана вартість обрана Міністерством освіти і науки України у 2014 році, коли відбувалась акредитація напряму. Варто зазначити що є можливість навчання за державні кошти. Згідно новим Законом України “Про вищу освіту” обсяг державного замовлення визначатиметься перед початком вступної компанії, у 2015 році Міністерство освіти і науки України зважаючи на складу економічну ситуацію визначило обсяг державного замовлення у кінці липня.

У 2015 році на навчання за напрямом “Підприємництво, торгівля і біржова діяльність” виділено 10 державних місць.

У 2016 році з урахуванням ймовірного покращення економічної ситуації очікується що кількість державних місць за напрямом “Підприємництво, торгівля і біржова діяльність” може зрости.

Варто знати, що за умови якщо абітурієнт проходить на платне навчання і підписує угоду з НУ “Львівська політехніка” на платній основі, він зобов’язується щороку оплачувати навчання на фіксовану у договорі суму, тобто, зміни валютного курсу та будь-які інші чинники не впливають на вартість навчання після підписання угоди.

Слід зазначити, що у 2015 році напрям “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” називався “Товарознавство і торговельне підприємництво”. Проте у зв’язку із стартом освітньої реформи, деякі напрями об’єднали, тож в результаті утворився новий загальний напрям “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Студенти, які бажають вивчати товарознавство мають можливість обрати спеціалізацію “Товарознавство” на 3-му курсі навчання.

Детальніше ознайомитись із рейтинговою ситуацією за напрямом “Підприємництво, торгівля і біржова діяльність” можна на сайті Приймальної комісії Львівської політехніки за даним посиланням.

Детальніше про навчання за напрямом “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” можна дізнатись за посиланнями:

  • http://pca.com.ua/navchannya-na-tovaroznavtsya-osvita-za-napryamom-tovaroznavstvo-i-torgovelne-pidpriyemnitstvo/
  • http://pca.com.ua/pidpriyemnitstvo-torgivlya-i-birzhova-diyalnist/

  • Publisher: Team EPMPD  

    Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля відмічені *

    Можна використовувати наступні HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності запрошує на навчання студентів за напрямом "Товарознавство і торговельне підприємництво" (м. Львів)