Товарознавство продовольчих товарів

"Товарознавство продовольчих товарів" – вагомий напрямок в сучасній науці. Саме по собі товарознавство являється науковою дисципліною, предметом якої виступає споживча цінність товарів. З цієї точки зору, товарознавство продовольчих товарів виступає об’єктивним чинником зростання соціального благополуччя громадян будь-якої країни. В умовах переходу від одноосібного виробництва продовольчих товарів до монопольно індустріального, дослідження за даною проблематикою виступають як особливо гостра дилема.

Вивчення дисципліни «Товарознавство продовольчих товарів» можливе на основі відповідної літератури. Тут Ви можете скачати підручник “Товарознавство продовольчих товарів”.

Крім цього Ви можете скачати реферат Товарознавство і торговельне підприємництво.

Перелік виданої в Україні літератури за проблематикою товарознавство наведено за посиланням:
товарознавство“>http://pca.com.ua/tovaroznavstvo-i-torgovelne-pidpriyemnitstvo/literatura-z-tovaroznavstva-torgovelnogo-pidpriyemnitstva/

Слід зазначити, що Товарознавство продовольчих товарів – нова тема для української науки, тому кількість опублікованих за даною темою праць є вкрай не високою. Проте саме даний напрямок може допомогти український промисловості адаптуватись до нових стандартів ЄС і тим самим вплинути на економічний розвиток України у майбутньому.


Publisher: Team EPMPD  

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля відмічені *

Можна використовувати наступні HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>